پاورپوینت بيماري هاي قابل انتقال بين انسان و حيوان

پاورپوینت بيماري هاي قابل انتقال بين انسان و حيوان|31025723|پاورپوینت,بيماري,هاي,قابل,انتقال,,بين,انسان,و,حيوان,پاورپوینت بيماري هاي قابل انتقال,بين انسان و حيوان,دانلود پاورپوینت بيماري هاي قابل انتقال بين انسان و حيوان ,دانلودپاورپوینت بيماري هاي قابل انتقال بين انسان و حيوان ,دانلود پاورپوی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت بيماري هاي قابل انتقال بين انسان و حيوان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 34 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 34 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:
پيشگفتارتب مالت

بروسلوز مشكل جهاني است . به استثناي تعداد كمي از كشورهاي جهان كه عاري از عفونت بوده يا موفق به ريشه كني شده اند ، اكثريت كشورها به عفونت آلوده بوده اند . در تازه ترين آمار جهاني تنها 17 كشور ريشه كني بروسلوز را گزارش كرده اند ( جزاير مانش ، نروژ ، سوئد ، هلند ، سوئيس و .... ) . در منطقه خاور ميانه تمامي كشورها آلودگي به بيماري بروسلوز يا تب مالت را دارند .

وضعيت در ايران :

در روستاها و عشاير ايران بين چادرها و كلبه هاي روستائيان و محل نگهداري دام ها فاصله چنداني وجود ندارد . نوازش نوزاد دام تازه به دنيا آمده توسط كودكان و مصرف محصولات لبني غيرپاستوريزه بخصوص آغوز از علل انتشار بيماري تب مالت در ايران مي باشد . آمار ساليانه بروسلوز انساني در ايران تا سال 68 سير صعودي و پس از آن سير نزولي به خود گرفته است .

تب مالت :

تب مالت یا بروسلوز یکی از بیماری های عفوني قابل انتقال بين انسان و حیوان بوده که از طریق حیوانات آلوده ( گاو، گوسفند ، بز ، شتر ،خوک و گاومیش ) به انسان منتقل می شود .فهرست مطالب و اسلایدها:

تب مالت

عامل بيماري

دوره كمون

راههاي انتقال

راه هاي پيشگيري

تشخيص

درمان

سالک

وضعيت بيماري سالك ( ليشمانيوز ) در ايران

عامل بيماري

ناقل بيماري

مخزن بيماري

دوره كمون بيماري

توزيع جغرافيايي بيماري

علايم بيماري

در شكل احشايي يا كالا آزار

بيماري هاری

وضعيت بيماري هاري در ايران

اهميت بيماري هاري

راههاي سرايت بيماري

دوره كمون

اقدامات پيشگيري در موقع لزوم

كيست هيداتيك

وضعيت كيست هيداتيك ( اكينوكوكوس ) در ايران

درمان

راههاي پيشگيري