پروپوزال بررسی تأثیر ارايه پوشش های بیمه‌ای بر رضایت مندی و وفاداری مشتریان شعب بانک کشاورزی استان ت

پروپوزال بررسی تأثیر ارايه پوشش های بیمه‌ای بر رضایت مندی و وفاداری مشتریان شعب بانک کشاورزی استان ت|31015587|پروپوزال بررسی تأثیر ارايه پوشش های بیمه‌ای بر رضایت مندی و وفاداری مشتریان شعب بانک کشاورزی استان تهران ,پروپوزال تأثیر ارايه پوشش های بیمه‌ای بر رضایت مندی و وفاداری مشتریان شعب بانک کشاورزی استان تهران ,پروپوزال, بررسی تأثیر ارايه پوشش های بیمه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروپوزال بررسی تأثیر ارايه پوشش های بیمه‌ای بر رضایت مندی و وفاداری مشتریان شعب بانک کشاورزی استان ت هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پروپوزال بررسی تأثیر ارايه پوشش های بیمه‌ای بر رضایت مندی و وفاداری مشتریان شعب بانک کشاورزی استان تهران دارای 21 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد.

عنوان پروپوزال: بررسی تأثیر ارايه پوشش های بیمه‌ای بر رضایت مندی و وفاداری مشتریان شعب بانک کشاورزی استان تهران

تعداد صفحه: 21صفحه
فونت: B ZAR
فاصله سطرها: 1.15
منابع فارسی و لاتین: دارد
پرسشنامه و ضمائم: دارد
بندهای
پروپوزال: عنوان، مقدمه، بیان مسئله، اهمیت و ضرورت تحقیق، اهداف پژوهش
(هدف اصلی، اهداف جزئی)، فرضیه های پژوهش، تعریف مفاهیم پژوهش (تعریف
مفهومی، تعریف عملیاتی)، روش تحقیق، طرح پژوهش، ابزار اندازه گیری، روش
تجزيه و تحليل داده ها و...
پروپوزال مدیریت بیمه


عنوان:
بررسی تأثیر ارايه پوشش های بیمه‌ای بر رضایت مندی و وفاداری مشتریان شعب بانک کشاورزی استان تهران

مقدمه
جهاني ‌شدن كسب ‌و كار طي دهه‌هاي اخير آن‌ چنان شتاب گرفته كه حتي امكان به ‌كارگيري واژگان گذشته براي تشريح اوضاع در بازارهاي مالي ناممكن شده است. موانع زماني و مكاني‌اي كه بيمه‌گران و بيمه‌گران مجدد (اتكايي) بازارهاي خود را برآن اساس تعريف مي‌كردند، اكنون ديگر محلي از اعراب ندارد. كدام بيمه‌گري مي‌تواند ريسك اموال و مسئوليت (تعهدات) را براي كارورزان كامپيوتري كه در هند مستقرند، اما بقيه عمليات آنها به ‌طور كامل درون آمريكاست، پوشش دهد؟ چشم‌انداز صنعت بيمه و پوششهاي بيمه‌اي، جهاني‌ شدن بيشتر است؛ ديگر هيچ بيمه اتكايي نخواهد توانست محدود به كشور خود باشد (نشاط‌تهراني، 1388). پوششهاي بيمه‌اي و سرمايه‌گذاري در امور بيمه با توجه به ويژگيهاي خاص آن مي‌تواند در فعال نمودن بازار سرمايه نقش اساسي ايفاء نمايد. ذخائر رياضي تجميع شده در شرکتهاي بيمه مي‌توانند باعث فعاليتهاي اقتصادي سودآور گردند. از آنجا که در بيمه معمولاً فاصله زماني قابل توجهي بين زمان دريافت حق بيمه توسط شرکتهاي بيمه و زمان پرداخت وجود دارد، ذخائر رياضي قابل ملاحظه‌اي در رابطه با هر قرارداد تشکيل مي‌شود که شرکت بيمه با استفاده بهينه از آنها مي‌تواند بازار سرمايه را فعال نموده و نقش جدي‌تري در فعاليتهاي سرمايه‌گذاري داشته باشد که به نوبه خود باعث افزايش اشتغال و رشد اقتصادي است. تأثير رشد بيمه‌ها در اقتصاد بحدي است که بسياري از تحقيقات کاربردي به يک رابطه يک به يک بين آن و توسعه و رشد اقتصادي با ضرايب معناداري بالا دست يافته‌اند (زکریا و یونس، 2014).