پاورپوینت آماده: مقایسه امنیت در شبکه با امنیت در شبکه حسگر بیسیم 13 اسلاید

پاورپوینت آماده: مقایسه امنیت در شبکه با امنیت در شبکه حسگر بیسیم 13 اسلاید|30018726|پاورپوینت آماده: مقایسه امنیت در شبکه با امنیت در شبکه حسگر بیسیم 13 اسلاید
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت آماده: مقایسه امنیت در شبکه با امنیت در شبکه حسگر بیسیم 13 اسلاید هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

فرمت فایل: پاورپوینتتعداد صفحات: 13
  • چکیده امنیت شبکه

  • امنیت شبکه یک موضوع پیچیده است که از نظر تاریخی فقط توسط افراد با تجربه و آنهایی که آموزش کافی دیده اند مورد توجه قرار می گیرد. با اینحال ، همچنان که افراد بیشتری به شبکه متصل میشوند ، تعداد افرادی که بایستی اصول امنیت را در دنیای شبکه شده بدانند ، نیز افزایش می یابد. این مقاله بر اساس ماربری کامپیوتر و مدیریت سیستمهای اطلاعاتی که در خاطرم بوده است نوشته شده است و مفاهیم مورد نیاز برای آشنا شدن با بازار و خطرات و نحوه مواجه شدن با آنها را توضیح می دهد.


  • چکیده امنیت در شبکه حسگر بیسیم  • در چند سال گذشته تحقیقات وسیعی درباره ی شبکه های حسگر بیسیم انجام گرفته است. آنها ابتدا توسط نیروهای نظامی و برای اهداف نظارتی مورد استفاده قرار گرفتند و از آن زمان موارد استفاده از آنها گسترش یافته است و مواردی همچون استفاده های صنعتی و غیرنظامی مانند آب و هوا، آلودگی، کنترل ترافیک و مراقبتهای بهداشتی را نیز شامل شده است. یکی از جنبه های شبکه های حسگر بیسیم که تحقیقات زیادی در مورد آن انجام شده است، امنیت شبکه های حسگر بی سیم است. این شبکه ها در برابر مهاجمانی که به قصد غیرقابل استفاده نمودن شبکه به آن وارد می شوند، آسیب پذیر هستند. یک نمونه از این در اختیار گرفتن یک هواپیمای بدون سرنشین توسط دشمن و استفاده از آن برای حمله به نیروهای خودی است. در این مقاله ما امنیت شبکه های حسگر بی سیم را مورد بررسی قرار می دهیم. حوزه هایی که پوشش داده خواهند شد عبارتند از: پروتکلهای معماری و مسیریابی، مسائل امنیتی که شامل زمینه و طراحی و همچنین محرمانه بودن، یکپارچگی و اصالت، الگوریتم و مسائل مربوط به کارآیی طراحی شبکه ی حسگر بی سیم می باشند. عملکرد شبکه های حسگر بی سیم خود منشاء(SOWSN)، الگوریتمهای عملی برای امنیت داده ها(PADS) و مکانیزمهایی برای پردازش درون شبکه که در آینده جزئیات بیشتری از آن را به همراه SOWSNبرای داشتن عملکرد بهتر و در نتیجه ایجاد یک پایه برای سناریوهای واقع بینانه مورد بررسی قرار می دهیم.