پاورپوینت آماده: بررسی نمونه موردی موارد خاص در حسابداری شرکت DANSK MINOX – شامل 15 اس

پاورپوینت آماده: بررسی نمونه موردی موارد خاص در حسابداری شرکت DANSK MINOX – شامل 15 اس|30018612|پاورپوینت آماده: بررسی نمونه موردی موارد خاص در حسابداری شرکت DANSK MINOX , شامل 15 اسلاید
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت آماده: بررسی نمونه موردی موارد خاص در حسابداری شرکت DANSK MINOX – شامل 15 اس هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

فرمت فایل: پاورپوینتتعداد صفحات: 15یک شرکت دانمارکی محصول گوشت خرد شده بصورت بسته بندی عرضه می کرد، از آنجائیکه بصورت معمول درآن کشور معمولا گوشت خوک را با سالاد کلم سرو میکردند، این شرکت به این فکر افتاد که بسته بندی جدیدی با عنوان غذای کامل ارائه کند که شامل همان بسته گوشت با مقداری کلم بود.بر سر قیمت گذاری این محصول دو پیشنهاد متفاوت از بخش بازاریابی و بخش مالی ارائه شد.بخش مالی قیمت 8.2 کرون را پیشنهاد داد.محصول گوشت خوک معمولی 450 گرم بود و با قیمت 4.85 کرون عرضه می شد. به این معنی که در محصول جدید مصرف کننده می بایست 3.35 کرون بیشتر پرداخت کند صرفا بخاطر افزوده شدن550 گرم سالاد کلم .بخش بازاریابی معترض شد که این تقاوت قیمت بالاست و شرکت نمیتواند توقع داشته باشد که مشتری بیش از 2 کرون بابت کلم پرداخت کند . یعنی قیمت پیشنهادی بخش بازاریابی 6.85 کرون بود(4.85+2) . بخش بازاریابی نشان داد که هزینه های مواد اولیه و دستمزد برای سالاد کلم تنها 0.75 کرون است و لذا 3.35 کرون بخش مالی غیر منطقی است.اختلافی بین این دوبخش بر سر هزینه های مواد خام ، نیروی کار، بسته بندی، حمل و نقل و انبارداری و سایر هزینه های متغیر وجو نداشت. همچنین بحثی بر سر هزینه های تبلیغات نیز نبود. هزینه های فروش و اداری هم 4.4 درصد فروش اختصاص می یافت.