طراحی سایتی برای خرید و فروش گیاهان دارویی (تجارت الکترونیک (EC))

طراحی سایتی برای خرید و فروش گیاهان دارویی (تجارت الکترونیک (EC))|30016426|طراحی سایتی برای خرید و فروش گیاهان دارویی (تجارت الکترونیک (EC))
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان طراحی سایتی برای خرید و فروش گیاهان دارویی (تجارت الکترونیک (EC)) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

فرمت فایل: wordتعداد صفحات: 35

مقدمهاز آنجا که انسان جزئی از طبیعت است بطور مسلم برای هر بیماری ، طبیعت گیاه مداوای آن را عرضه کرده است. انسان هر چه به طبیعت نزدیکتر شود، سالم‌تر است و بیشتر عمر می‌کند.به همین دلیل انسان هرچه به طبیعت روی آورد و از نعمات آن بیشتر بهره می‌برد، جهت درمان بیماری خود سریع‌تر ، بهتر و مطمئن‌تر درمان می‌شود.

باید گفت که انسان تنها با داروهای شیمیایی مداوا نمی‌شود. همه عوامل طبیعی نقش درمان و دارو نهایتا نقش پیشگیری را در برابر بیماریها دارند. وجود گیاهان دارویی در طبیعت یکی از نعمتهای بزرگ الهی است.تاریخچه ی استفاده انسان از گیاهان داروییسابقه درمان بیماریها با گیاهان دارویی به قدمت تاریخ زیست انسان بر روی کره زمین است.انسان به حکم تجربه ، علم و اندیشه جانوران بنا به مقتضیات خود در طول عمر حیات در کره زمین به کمک گیاهان دارویی خود را مداوا کرده و می‌کنند.رابطه ی گیاهان دارویی و بیماریهر خاکی و هر آب و هوایی ، بستر انواع از گیاهان دارویی است. بنابراین همه چیز در همه جا نمی‌روید و حکمت خلقت در این است که هر جا بیماری هست، قطعا نوع گیاه دارویی آن نیز یافت می‌شود.

از طرفی همه گیاهان داویی در یک فصل خاص نمی‌رویند. هنوز کسی رابطه بین شیوع بیماری در یک فصل یا یک زمان و وفور گیاهان دارویی آن فصل را جستجو نکرده است، ولی می‌دانیم که بسیاری از بیماریها در فصل خاص شیوع پیدا می‌کنند و بعضی از گیاهان دارویی شناخته شده و ناشناخته نیز در همان فصل به وفور یافت می‌شوند.

داروهای شیمیایی قدمتی ۱۵۰ ساله دارند. یعنی از سال ۱۸۵۴ میلادی نخستین دارو به صورت مصنوعی ساخته شد و تا قبل از آن هرچه دارو در سیستم پزشكی وجود داشت به صورت داروهای طبیعی بود.

در مدت ۱۵۰ سال مصرف داروهای شیمیایی قطعاً آنها عوارضی جزئی و گذرا تا عارضه های سرطان زایی داشته اند و از سویی هزاران سال استفاده از داروهای گیاهی نشان داده است كه عوارض آنها اصلاً قابل قیاس با داروهای شیمیایی نیست.

به همین علت بسیاری از بیماران از جمله مبتلایان به بیماری های روحی ـ روانی، فشار خون و چربی ترجیح می دهند از داروهای كم عارضه تر استفاده كنندمردم در دو دهه اخیر در بیشتر كشورهای دنیا و از جمله ایران علاقه مند به مصرف داروهای گیاهی و طبیعی هستند.

‌هم ‌اکنون بیش از ۹۰ درصد گونه‌های گیاهی جهان در ایران شناسایی شده و همین امر ایران را در زمره مستعد ترین کشورهای جهان برای تولید گیاهان دارویی قرار داده است.

معرفی سایتاین سایت باجمع آوری تجارب و دانسته های بسیاری از پیشکسوتان طب گیاهی سراسر دنیا و همچنین مشاوره و تجویز دارو توسط پزشک متخصص طب سنتی بهترین آن تجارب را انتخاب کرده آماده ارائه این تجارب گرانبها به شما به صورت آن لاین می باشد.

در این سایت تمام گیاهان دارویی ایران هندوستان پاکستان چین امریکای جنوبی ودیگر نقاط جهان بصورت مستقیم و بدون واسطه ، کلی یا جزئی در اختیار شماست.

و همچنین تمامی محصولات این سایت مورد تایید وزارت بهداشت و پزشکان متخصص می باشد.این سایت نقش واسطه گری را ایفا می کند:این سایت به عنوان واسطه نقش اطلاعاتی را برای خریداران و فروشندگان ایفا می کند.به این صورت که به جمع آوری اطلاعاتی پیرامون خواص گیاهان دارویی و اینکه برای چه نوع بیماری کدام یک از گایاهانی که در طبیعت وجود دارد مفید است می پردازد، و با در اختیار قرار دادن این اطلاعات از خریداران و فروشندگان کسب درآمد می کند.