بررسی پرداخت کاری سطح داخلی آلیاژ آلومینیوم 2014 با استفاده از فرایند جلا دهی گلوله متن فاقد شک

بررسی پرداخت کاری سطح داخلی آلیاژ آلومینیوم 2014 با استفاده از فرایند جلا دهی گلوله متن فاقد شک|30015139|بررسی پرداخت کاری سطح داخلی آلیاژ آلومینیوم 2014 با استفاده از فرایند جلا دهی گلوله متن فاقد شکل می باشد
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان بررسی پرداخت کاری سطح داخلی آلیاژ آلومینیوم 2014 با استفاده از فرایند جلا دهی گلوله متن فاقد شک هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

فرمت فایل: wordتعداد صفحات: 40

210 بررسی پرداخت کاری سطح داخلی آلیاژ آلومینیوم 2014 با استفاده از فرایند جلا دهی گلوله متن فاقد شکل می باشد

قطعات لوله ای در بسیاری از مصارف صنعتی کاربرد دارد( مانند اتصال، جازنی و غیره ) .کیفیت سطح داخلی نقش مهمی در عملکرد قطعه دارد. سطوح داخلی مواد غیر آهنی برای پرداخت کاری مناسب هستند که برای نیل به این در سنباده کاری برای فلزات آهنی بهینه می باشد .به نظر می رسد که فرایند جلا دهی داخلی تا زمان برطرف شدن کامل چسبندگی، کندی چرخ سمباده و داغی موتورعملی مناسب میباشد. در تحقیق حاضر آلیاژ آلومینیوم 2014 به عنوان ماده مورد آزمایش انتخاب شده و ساچمه های 8mm کربن کرمیوم در فرایند جلا دهی داخلی به کار برده می شوند . برطبق آمار (متودلوژی پاسخگویی سطح) استفاده از ساچمه با دو درجه آزادی به منظور بهبود و توسعه طرح آزمایشی بوده است. بدون اینکه ذره ای از دقت نتیجه آن کاسته شود. اشکال هندسی در پنج سطح از پارامترهای پروفایلی ارائه می شود که به علت پارامتراهایی نظیر فرایند جلا دهی ساچمه داخلی و هم چنین سرعت جلا دهی ، تغذیه، عمق نفوذ و تعداد عبور بوجود آمده اند.