بررسي طراحي سرويس بهداشتي و دکوراسيون مناسب براي آن

بررسي طراحي سرويس بهداشتي و دکوراسيون مناسب براي آن|30011966|بررسي طراحي سرويس بهداشتي و دکوراسيون مناسب براي آن
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان بررسي طراحي سرويس بهداشتي و دکوراسيون مناسب براي آن هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

سرويس بهداشتي : شيك و موقر

اگر سادگي باعث ايجاد آرامش و رسيدن به حسي خوب در شما ميشود ، محدود كردن انتخاب رنگهاي بكار رفته درحمام تان به دو رنگ سفيد و آبي انتخاب هوشمندانه و زيبايي است. هنگامى كه مى خواهيد بعد از يك روز كارى طولانى به حمام برويد حتماً نياز به آرامش داريد و اين رنگ ها به شما اين اجازه را مى دهند كه در فضايى آرام قرار بگيريد.استفاده از كاشي هاي ريز با سايه هاي مختلف رنگ آبي در ديوار پشت سينك دستشويي علاوه براينكه از مرطوب و خراب شدن ديوار جلوگيري مي كند باعث زيباتر شدن حمام در نتيجه ظرافت كاشيها مي شود. دو كمدچه سفيد با طبقات ويتريني نيز امكان قرار دادن حوله ها ، مواد شوينده وساير وسايل مورد نياز را به ما مي دهد. براي قرار دادن حوله هاي دستي از چارچوب فلزي زير دستشويي كه در عين زيبايي كم ترين فضا را اشغال كرده است ، استفاده كنيد. براي تزئين ، شيشه ها و تنگهاي رنگي خوش تركيب و همينطور گياهان سبز كوچك انتخاب زيبا و كم هزينه اي هستند.سفيدي ، پاكيقبلا در مورد چيدمان سرويس بهداشتي به روش ميني ماليستي با هم صحبت كرديم اين بار تصاويري از سرويس بهداشتي هايي رو انتخاب كردم كه رنگ زمينه اصلي ( ديوار و كف) اونها سفيد هست و در پس زمينه از لوازمي با رنگهاي مكمل و يا متضاد استفاده شده ، انتخاب رنگ سفيد در پس زمينه كه در رنگ ديوارها و كف نمود پيدا ميكنه باعث وسيع جلوه دادن محيط شده وهمينطور تاكيد ذهني بيشتربر پاكيزگي محل داره ، براي بدست آوردن نتيجه اي با اين مشخصات بايستي لوازم و اشياي مورد نياز رو از يك رنگ انتخاب كنيم و از بكار گيري رنگهاي مختلف خودداري كنيم البته رنگ انتخابي كاملا سليقه اي هست و بسته به علاقه شما ميتونه متفاوت باشه ، اگر در انتخاب رنگ مردد هستيد مي تونيد قبل از هر كاري محل مورد نظر رو با رنگهاي مختلف در نظر بگيريد و بعد بهترين تركيب رنگ رو انتخاب كرده …….پيشنهاد من: سفيد و سياه سفيد وقرمز سفيد و صورتي سفيد و قهوه اي و سفيد و آبي.

طراحي دکور سرويس بهداشتي

در يک حمام و سرويس بهداشتي تمامي لوازم و مواد به کار برده شده بايد منطق و کاربرد خاصي داشته باشند يعني براي هدفي خاص مناسب باشند . براي مثال وجود يک پرده حمام ابريشمي بر روي يک پرده حمام پلاستيکي هيچ منطق و معناي خاصي ندارد . در واقع طراحي خوب به معناي انتخاب لوازم و مواد مناسبي است که در عين زيبايي کاربرد و معناي خاصي داشته باشند مثل کمد و قفسه هاي حوله در حمام ، وان ، کف پوش هاي گرم ، کاشي هاي شيشه اي ، تخته کوبي و کابينت سازي هاي داخل سرويس بهداشتي .