دانلود طرح توجیهی: تولید مولد های ترکیبی برق خانگی و صنعتی

دانلود طرح توجیهی: تولید مولد های ترکیبی برق خانگی و صنعتی|30005767|دانلود طرح توجیهی: تولید مولد های ترکیبی برق خانگی و صنعتی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود طرح توجیهی: تولید مولد های ترکیبی برق خانگی و صنعتی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرحبررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی منابع انسانی فضا و ...)دارای فرمت pdf می باشد.مفصل و با تمام جزئیات بسیار کامل و مرتبمناسب برای شروع یک کسب و کارمناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسینگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران (دست‌اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش‌ها گردند.طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و ... بیان خواهد شد.

فهرست مطالب1 معرفی محصول .. 51 1 نام و کد محصول.... 102 1 شماره تعرفه گمرکی... 113 1 شرایط واردات. 111 4 بررسی و ارائه استاندارد (ملی یا بین المللی)... 115 1 بررسی و ارائه اطلاعات لازم در زمینه قیمت تولید داخلی و جهانی محصول 121 6 توضیح موارد مصرف و کاربرد.... 121 7 بررسی کالاهاي جایگزین و تجزیه و تحلیل اثرات آن بر مصرف محصول . 131 8 اهمیت استراتژیک کالا در دنیاي امروز... 141 9 کشورهاي عمده تولیدکننده و مصرف کننده محصول. 151 10 شرایط صادرات 162 وضعیت عرضه و تقاضا.. 172 1 بررسی ظرفیت بهره برداري و روند تولید از آغاز برنامه سوم تاکنون و محل واحدها و تعداد آنها ... 172 2 بررسی وضعیت طرحهاي جدید و طرحهاي توسعه در دست اجرا 1718 2 3 بررسی روند واردات محصول از آغاز برنامه سوم تا پایان سال 882 4 بررسی روند مصرف از آغاز برنامه.. 192 5 بررسی روند صادرات محصول از آغاز برنامه سوم تا پایان سال 88 و امکان توسعه آن... 202 6 بررسی نیاز به محصول با اولویت صادرات تا پایان برنامه چهارم ... 203 بررسی اجمالی تکنولوژي و روش هاي تولید و عرضه محصول در کشور و مقایسه آن با دیگر کشورها... 214 تعیین نقاط قوت و ضعف تکنولوژي هاي مرسوم.... 2بررسی و تعیین حداقل ظرفیت اقتصادي شامل برآورد حجم سرمایه گذاري ثابت به تفکیک ریالی و ارزي (با استفاده ازو اینترنت و بانکهاي اطلاعاتی جهانی، شرکتهاي فروشنده تکنولوژي و UNIDO اطلاعات واحدهاي موجود، در دست اجرا وتجهیزات و ...) .... 306 میزان مواد اولیه عمده مورد نیاز سالانه و محل تامین آن از خارج یا داخل کشور، قیمت ارزي و ریالی آن و بررسیتحولات اساسی در روند تامین اقلام مورد نیاز در گذشته و آینده 397 پیشنهاد منطقه مناسب براي اجراي طرح.. 408 وضعیت تامین نیروي انسانی و تعداد اشتغال. 429 بررسی و تعیین میزان تامین آب، برق، سوخت، امکانات مخابراتی و ارتباطی (راه راه آهن فرودگاه بندر ...) وچگونگی امکان تامین آنها در منطقه مناسب براي اجراي طرح....... 4410 وضعیت حمایت هاي اقتصادي و بازرگانی . 4511 تجزیه و تحلیل و ارائه جمع بندي و پیشنهاد نهائی در مورد احداث واحدهاي جدید .... 46در صورتی که نیاز به جزئیات بیشتر و یا دریافت فهرست مطالب دارید از طریق بخش پشتیبانی و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.