پوستر روکش دندان- مجموعه پوسترهای دندانپزشکی

پوستر روکش دندان- مجموعه پوسترهای دندانپزشکی|2156706|پوستر دندانپزشکی , پوستر بهداشت دهان و دندان , ایمپلنت دندان , احیای قلبی ریوی , پیشرفته بزرگسالان , گایدلاین , AHA 2020 , پوستر , 2020 CPR , احیای 2020
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پوستر روکش دندان- مجموعه پوسترهای دندانپزشکی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

با توجه به اهمیت آموزش بیماران و اگاهی ایشان از فرآیندهای درمانی که جزیی از حقوق بیماران نیز میباشد، مجموعه پوسترهای آموزشی بیماران با موضوع دندانپزشکی شامل پروسیجرهای دندانپزشکی مانند پوستر پرکردن دندان، پوسترعصب کشی دندان، پوسترایمپلنت، پوستر جرم گیری دندان ، پوستر ارتودنسی، پوستر روکش دندان، پوستر کشیدن دندان، پوستر بریچ، پوستر آشنایی با دندانهای بزرگسالان و دندانهای شیری، پوستر بیلچینگ یا سفید کردن دندان و نیز بیماریهای دندانی مانند درد دندان، بیماری های لثه و... با زبانی ساده و طراحی زیبا و چشم نواز تهیه و گرداوری شده است.

این پوسترها میتواند در قالب تخته شاسی یا قاب فنری چاپ و در معرض دید مراجعین و بیماران قرار گیرد. تا با نحوه پروسیجرهای درمانی و اقدامات مراقبتی بعد از انجام پروسیجرهای درمانی اشنا شوند.

جهت سفارش و اطلاع از قیمت روز برای

تخته های شاسی چاپی با کیفیت و چوب ضخیم در ابعاد استاندارد 30 در 43 (قطع A3 ) یا 60 در84

یا پوسترهای پلات لمینت با قاب فلزی فنری با کیفیت در ابعاد استاندارد 30 در 43 (قطع A3 ) یا 60 در84

با شماره تلفن مندرج در بالای صفحه سایت تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که مایل به خرید فایل الکترونیکی این محتوای آموزشی هستید میتوانید از لینک مربوطه اقدام کنید.

صورتی که مایل به خرید فایل با قیمت کمتر هستید میتوانید به وبسایت فروشگاهی جدید ما که آدرس آن در بالای سایت درج شده است مراجعه کنید.