پاورپوینت ساماندهي بافت هاي فرسوده شهري از منظر شهرسازي جديد

پاورپوینت ساماندهي بافت هاي فرسوده شهري از منظر شهرسازي جديد|1979025|پاورپوینت ساماندهی بافت های فرسوده شهری از منظر شهرسازی جدید
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت ساماندهي بافت هاي فرسوده شهري از منظر شهرسازي جديد هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

.

دانلود پاورپوینت با موضوع ساماندهي بافت هاي فرسوده شهري از منظر شهرسازي جديد

در قالب ppt ودر73اسلاید، قابل ویرایش

برشی ازمتن تحقیق:

كليات تحقيق

مبانی نظری

شناخت عرصه پژوهش

روشهاي انجام تحقيق

تحلیل یافته های پژوهش

نتیجه گیری و ارائه پیشنهادها

اگر فضاهای شهری را موجودی دارای حیات ویا یک سیستم وسیع در نظر بگیریم این سیستم متشکل از اجزا وعناصری است که باهم در تعامل وسازگاری هستند که ادامه حیات فضاهای شهری را ممکن می سازد.این اجزا وعناصر عبارتند از (کالبد، فعالیت، انسان).

بافتهای فرسوده بعنوان معضلی است که طی سالیان گذشته وحال موجب بروز مشکلات اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی، کالبدی، تاسیسات وتجهیزات شهری وسایر امکانات شهری مواجهه بوده اند،که در روند رشد وتوسعه فضایی- کالبدی باید مورد توجه قرار گیرند. بخش چشمگیری از تاریخ وفرهنگ شهر که نشاندهنده ارزشها، باورها، اعتقادات، هنرها وتوان فنی وساختار اجتماعی- اقتصادی وسیاسی نسلهای گذشته است در این بافتهای فرسوده نهفته است. ولزوم توجه به طراحی وبرنامه ریزی شهری در آنها با توجه به ارزشهای محیطی هر منطقه ضروری می باشد.