پاورپوینت تحلیل روستای زمین سنگ هرمزگان

پاورپوینت تحلیل روستای زمین سنگ هرمزگان|1851737|تحلیل روستای زمین سنگ هرمزگان
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تحلیل روستای زمین سنگ هرمزگان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

.

دانلود پاورپوینت با موضوع تحلیل روستای زمین سنگ هرمزگان

در قالب ppt ودر36اسلاید، قابل ویرایش

برشی ازمتن تحقیق:

دانه های قدیمی روستایی:در این شیوه ابنیه روستایی با توجه به شرایط و ویژگیهای محیطی روستا و بدون هیچگونه تقلیدی ساخته شده اند محل سکونت خانوار روستایی به همراه محل نگهداری دامها و سرویس بهداشتی سه جز اصلی یک واحد مسکونی در این شیوه معماری قلمداد میشود که در فاصله های مشخصی از هم هرکدام در گوشه ای از قطعه مسکونی قرار گرفته اند
دانه های میانه و جدید روستایی:این شیوه خانه های روستایی که برگرفته و تقلیدی از خانه های شهری است متاسفانه در اکثر روستاهای ایران ریشه دوانده است.در این شیوه مسکن خانوار و سرویس بهداشتی به صورت مشترکی در قسمت مرکزی ساختمان استقرار دارد.مصالح مورد استفادهی این نوع بناها از جنس مصالح روز میباشد.

شبکه ی معابر روستایی:به 4 دسته تقسیم میشود
پوشش معابر:حداکثر تمامی معابر آسفالت شده است در بعضی معابر که به باغات متصل میشود معبر خاکی است.
-معابر اصلی درجه یک.که عرض آنها از3تا12متر متغیر است این معبر که تقریبا تمام روستا را پوشش میدهد دارای نقش مهمی در نقل و انتقال روستا میباشد.
-معبر اصلی درجه 2:در نیمه ی جنوبی وجود دارد که دارای عرض بین 5تا 13متر میباشد.
-معبر فرعی:نیز بجز در مرکز به سبب وجود راه اصلی درجه یک که از شمال . جنوب . شرق و غرب روستا وجود داشته و باعث اتصال معابر مختلف موجود در کالبد روستا میشود.
-دسترسی ها و کوچه های بن بست