پاورپوینت سیستم سقف های سبک با قالب های باربر

پاورپوینت سیستم سقف های سبک با قالب های باربر |1775608|سیستم سقف های سبک با قالب های باربر
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت سیستم سقف های سبک با قالب های باربر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

.

دانلود پاورپوینت با موضوع سیستم سقف های سبک با قالب های باربر

در قالب ppt ودر75اسلاید، قابل ویرایش

برشی از متن تحقیق:

مقدمه :

در حال حاضرصنعت ساخت و ساز کشور با وجود تحول سخت افزاری مانند بلند مرتبه سازی و استفاده از طرح های نوین معماری ، متأسفانه فاقد رویکرد صنعتی در فرآیند ساخت می باشد. زیرا بسیاری از معضلات دامن گیر پروژه های عمرانی ناشی از تأثیرات نامطلوب سنتی سازی همچون مصرف بی رویه و پرت بالای مصالح ، اتلاف منابع و افزایش زمان ساخت می باشد

از همین رو استفاده از مصالحی که دارای مشخصات فنی و الزامات سازه ای مناسب باشد ، یک امر ضروری بوده و نیازمند استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ی سازه ، به منظور بهبود مشخصات فنی می باشد. استفاده از سقف هایی با سیستم جدید ترکیب ورق های ذوزنقه ای شکل و اتصال برش گیرهای فولادی به منظور مقابله با نیروهای جانبی وارده از سقف ، در سالهای اخیر در صنعت ساخت و ساز رشد روز افزونی داشته است ؛ بطوریکه پیشینه‏ی تاریخی اجرای اینگونه سقف‏ها به سال های گذشته و در زمانی که مهندسان غربی به فکر راه چاره ای برای سبک سازی پل ها با دهانه های بزرگ و عدم نیاز به انجام قالب بندی و نیز برداشتن قالب ها بودند ، باز می‏گردد.

سقف Metal Deck از اجزای ذیل تشکیل گردیده است :

1- ورق های ذوزنقه ای شکل گالوانیزه شده

2- برشگیر

3- بتن

4- میلگردهای حرارتی و سازه ای