بررسي عوامل مؤثر در افزايش خود كنترلي كاركنان

بررسي عوامل مؤثر در افزايش خود كنترلي كاركنان |1743434|بررسی عوامل مؤثر در افزایش خود کنترلی کارکنان
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان بررسي عوامل مؤثر در افزايش خود كنترلي كاركنان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

با 33 صفحه مفید و مجزا در قالب وورد

نمونه ای از متن :

در عصر حاضر جوامـع مختلف مي كوشند تا از راههاي گوناگون خود كنترلي را در افراد و سازمانهاي خود تحقق بخشند و يا آن را تقويت كنند . فكرش را بكنيد اگر افراد سازمان خود را كنترل كنند كار مـديريت تا چه حد آسان خواهد شد . در چنين حالتي ، بدون حضور مقام مافوق هم كاركنان بدون تــــــرس از عواقب كنترل ، وظايف خوديش را انجام ميدهند . اما آيا چنين وضعيتي عملي است ؟ قطعا جواب مثبت است .

آيا مي توان افـــــراد را درسازمان و در انجام وظايفشان خود كنترل كرد ؟ شايد همه كوششهايي كه تا كنون در زمينه تلفيق هدفهاي فرد و سازمان شده است ، به طريقي در پي تحقق همين هدف بوده است . امــــا اين كوششها چندان موفق نبوده اند و راه حل قطعي براي مسئله بشمار نمي آيند .

تحقيق مــورد نظري كه ما در مورد آن به پژوهش پرداخته ايم اشاره دارد به است که كماكان اگر خود كنترلي در سازمانها حاصل گردد ميتوان گفت كه بسياري از هزينه هايي كه صرف كنترل مي شود كاهش مي يابد .